Nábytek

Doprava zdarma od 2 500 Kč

Záruka 3 roky

Regál FIRST, 1960x1010x300 mm, bílý

Jednoduše sestavitelný kovový regál vyrobený z práškově lakovaného ocelového plechu. Hodí se do kanceláří, archivů i ke skladování drobných předmětů ve skladech. Skládá se z bočních rámů, nastavitelných polic a zadní křížové výztuhy. Regál můžete snadno rozšířit pomocí přídavných sekcí.Kovový regál FIRST je flexibilní regálový systém s nenápadným designem, který se skvěle hodí do skladů i kanceláří. Jedná se o jednoduché a univerzální řešení pro ukládání kancelářského materiálu, archivačních krabic, plastových boxů apod.

Dodává se s pěti policemi. Pro dosažení maximální flexibility lze výškové umístění polic jednoduše měnit v intervalech po 40 mm. Boční rámové výztuhy a zadní příčné vzpěry zpevňují již tak robustní konstrukci kovového regálu a zajišťují vysokou stabilitu. Regál je také vybaven patkami, které zabraňují poškrábání podlahy.

Kovový regál FIRST si snadno přizpůsobíte svým potřebám, ať už jej využijete v kanceláři nebo ve skladu. Je k dispozici ve více hloubkách a lze jej jednoduše rozšířit přidáním libovolného počtu přídavných sekcí. Tento regálový systém nabízí širokou škálu možností a lze jej použít k různým účelům.
Katalogové číslo: 75211421
Cena vč. DPH: 3 878 Kč
Cena bez DPH: 3 205 Kč

Parametry

Název hodnota
Barva white
Šířka 1010
Výška 1960
Hmotnost 20.7