Skříňky

Doprava zdarma od 2 500 Kč

Záruka 3 rokyNábytek pro firmy Obchod Šatny Šatní skříňky Box na osobní věci CUBE, uzamykatelný, 150x200x150 mm, bílá/černé dveře

Box na osobní věci CUBE, uzamykatelný, 150x200x150 mm, bílá/černé dveře

Malá skříňka na osobní věci s cylindrickým zámkem s klíčem. Určená k montáž na stěnu samostatně nebo v různých kombinacích.Tato malá individuální skříňka představuje jednoduchý způsob, jak zaměstnancům nebo návštěvníkům poskytnout bezpečné místo pro odložení jejich osobních věcí jako např. peněženek, mobilních telefonů nebo klíčů. Skříňka nezabírá moc prostoru, hodí se na úschovu cenností na pracovištích, ve sportovních zařízeních, bazénech a dalších veřejných místech. Skříňky mají dvířka z 1,2 mm silného ocelového plechu, práškově lakovaný korpus je silný 3 mm. Skříňky jsou dodávané s cylindrickým zámkem včetně klíčů. Pro další možnosti uzamčení viz příslušenství.
Malé odkládací skříňky jsou určeny k montáži na zeď. Můžete je použít samostatně nebo jich několik přimontovat vedle sebe v různých konfiguracích. Skříňky mají předvrtané otvory pro usnadnění montáže. Uspořádání skříněk na stěně záleží jen na vás, můžete zkombinovat odkládací skříňky ze stejné série s různými rozměry. V případě potřeby rozšíření kapacity úložných prostorů stačí jednoduše navýšit počet skříněk.
Katalogové číslo: 75101203
Cena vč. DPH: 1 869 Kč
Cena bez DPH: 1 545 Kč

Parametry

Název hodnota
Barva black
Šířka 200
Výška 150
Hmotnost 4.1