Skříňky

Doprava zdarma od 2 500 Kč

Záruka 3 rokyNábytek pro firmy Obchod Šatny Manipulace s prádlem Skříň QBUS, 4 uzamykatelné boxy, sokl, 1636x400x420 mm, dub

Skříň QBUS, 4 uzamykatelné boxy, sokl, 1636x400x420 mm, dub

Praktická moderní skříň navržená designéry společnosti AJ Produkty. Skvěle se doplňuje s dalšími prvky z řady QBUS a lze ji jednoduše začlenit do různých sestav. Disponuje čtyřmi oddělenými uzamykatelnými boxy vhodnými např. na ukládání osobních věcí.S flexibilním úložným nábytkem QBUS si jednoduše vytvoříte přehledné pracoviště!
Tato praktická skříň je rozdělena do čtyř samostatně uzamykatelných boxů, do kterých lze ukládat například osobní věci nebo kancelářské potřeby.

Využití najde v kancelářích, šatnách, recepcích, místnostech s kopírkou a všude tam, kde chcete mít možnost uložené věci uzamknout.

Je vyrobena z lamina, které je odolné a snadno se čistí. Nabízíme ji v několika různých barvách. Skříň dodáváme včetně zámků a podstavce.

Potřebujete více úložného prostoru? Nábytek z řady QBUS je navržen tak, aby k sobě perfektně pasoval. Díky modulárnímu konceptu můžete jednotlivé prvky velice snadno kombinovat a přidávat podle vašich aktuálních potřeb. Vše je navrženo pro usnadnění a zefektivnění vašeho pracovního dne!
Katalogové číslo: 75170276
Cena vč. DPH: 11 102 Kč
Cena bez DPH: 9 175 Kč

Parametry

Název hodnota
Barva oak
Šířka 400
Výška 1636
Hmotnost 39.76