Skříňky

Doprava zdarma od 2 500 Kč

Záruka 3 rokyNábytek pro firmy Obchod Kanceláře a zasedací místnosti Kancelářský nábytek Kancelářské sestavy Sestava FLEXUS + WATFORD, výškově nastavitelný stůl, stříbrná/bílá + kancelářská židle, černá

Sestava FLEXUS + WATFORD, výškově nastavitelný stůl, stříbrná/bílá + kancelářská židle, černá

Sestava exkluzivní kancelářské židle a výškově nastavitelného stolu s dvěma kabelovými průchodkami. Židle má textilní potah a disponuje ergonomickou multisynchronní mechanikou, nastavitelnou opěrkou hlavy a područkami. Stůl se dodává včetně držáku na kabely.Univerzální a stylová sestava kancelářského nábytku skládající se ze stolu a židle. Hodí se pro všechny, kdo chtějí střídat práci vsedě a vestoje. Využití najde také v kancelářích, kde se o stejnou židli dělí více osob.

Stůl je vybaven výkonným elektrickým motorem, který zajišťuje plynulý pohyb stolové desky s možností zastavení v jakékoli poloze. Polohování se ovládá jednoduše stiskem tlačítka, střídání práce vsedě a vestoje je tak velmi snadné a rychlé. Deska je vyrobena z tvrdého lamina odolného proti poškrábání. Kabelové průchodky a držák pod deskou stolu umožňují skrýt nevzhledné kabely a zachovat pracovní plochu opticky čistou.

Kancelářská židle má štíhlý design a disponuje mnoha ergonomickými prvky. Nastavitelná je výška a hloubka sedáku, výška opěradla, poloha opěrky hlavy a područky. Celá židle je měkce čalouněna odolnou nehořlavou textilií.

Multisynchronní mechanika zajišťuje stálý kontakt zad s opěradlem, neboť sedák a opěradlo kopírují pohyby sedícího ve vzájemném poměru. Sedák můžete navíc odpojit od pohybu opěradla a samostatně ho zablokovat v požadovaném sklonu. Na židli se tak snadno protáhnete, čímž podpoříte svůj krevní oběh. Multisynchronní mechanika umožňuje zablokovat židli v pěti polohách.

Sestavu můžete doplnit o protiúnavovou podložku, která zaručuje pohodlí při práci vestoje, a podložku pod nohy, jež poskytuje příjemnou oporu nohám a chodidlům při sezení. Jste jen krůček od dokonalého pracoviště!
Katalogové číslo: 75110301
Cena vč. DPH: 22 851 Kč
Cena bez DPH: 18 885 Kč

Parametry

Název hodnota
Barva silver
Šířka 185
Výška 105
Hmotnost 0.7